Oppo Reno Z içerisinde Oppo uygulamaları

Prokain42

Yeni üye
5 Ağu 2019
3
0
1
KONYA
Merhaba;
Yaklaşık 1 ay kadar'dır Oppo Reno Z kullanıcısıyım. Daha önceden samsung kullanıcı idim. Benim Sorum şu; tanıtım videosundan da izlediğim kadarı ile oppo'nun kendine has uygulamaları bulunmakta. Tıpkı samsunglarda galaxy store gibi vb. uygulamaların indirildiği yer gibi. Almış olduğum telefon içerisinden oppo'nun kendisine ait herhangi bir uygulama çıkmadı. Nereden ve nasıl temin edebiliriz.

Prokain42

Yeni üye
5 Ağu 2019
3
0
1
KONYA
Oppo Store telefonumda yüklü değil. Alternatif temalar vb. gibi diğer şeylere nereden nasıl ulaşacağım. Oppo app store nasıl yüklenir ?

Son düzenleme:

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
139
19
18

Prokain42

Yeni üye
5 Ağu 2019
3
0
1
KONYA
Merhaba bu adımları takip ediniz
Merhaba;

söz konusu adımları takip edip bölgemi hindistan yaptım. ama telefonuma herhangi bir oppo app store yüklenmedi. Oppo Reno Z marka telefonlarda Oppo App Store bulunmuyor

gtmat

Yeni üye
9 Ağu 2019
4
0
3
ankara
Reno Z cihaz aldım
Sistem app kısmında Oppo Cloud apk var ama cihazda yüklü değil
Sanırım Türkiyede kullanılmıyor
Root olmadığından o apk da yüklenmiyor

Yardımcı olabilecek birisi var mı?

Cihazı rootlu olan veya cloud yüklü gelen birisi apk yedekleyip atarsa harika olur