Oppo reno 2 z bildirim

Arzu

Yeni üye
28 Ocak 2020
3
0
1
İstanbul
Arkadaşlar merhaba iki günlük oppo kullanıyorum sorunum bildirimlerin içeriğini ne yaptıysam görünür yapamadım kimden geldiğini ve içeriğini göremiyorum ilk aldığım da görünüyodu ama güncellemeden sonra olmadı sizlerde böyle sorun varmı varsa nasıl düzeltilir

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
205
30
18
Arkadaşlar merhaba iki günlük oppo kullanıyorum sorunum bildirimlerin içeriğini ne yaptıysam görünür yapamadım kimden geldiğini ve içeriğini göremiyorum ilk aldığım da görünüyodu ama güncellemeden sonra olmadı sizlerde böyle sorun varmı varsa nasıl düzeltilir
Forum içinde anlatımlar mevcut incelemenizi tavsiye ederim. Forumda gizleme konusu var sizde o konuya bakarak gizlilikten çıkarabilirsiniz.

Omur

Yeni üye
12 Şub 2020
2
0
1
Hatay
Arkadaşlar selam bende WhatsApp uygulamasını açmadan mesajlar gelmiyor ayarlardan arka planda veri yi actim ama yinede gelmiyor ama WhatsApp i arka uygulama diye açık bırakınca geliyor fakat arka uygulamadan silince Taki WhatsApp i açana kadar mesaj veya farklı bişe gelmiyor whatsaap tan ne yapmalıyım

Arzu

Yeni üye
28 Ocak 2020
3
0
1
İstanbul
Uygulamaya parmak izi koyduysanız oda msj gelmesini engelliyor