Oppo renk 2z Instagram hikaye sorunu

headbanger28

Yeni üye
26 Ocak 2020
4
1
1
İstanbuk
Arkadaşlar bugun oppo reno2z telefon aldım yanlız instagram hikâyelerinde kasma problemi yaşıyorum sebebini bilen varmı?

Asmeransa

Yönetici
Yönetici
29 Haz 2019
16
1
1
Bursa
Oppo cihazlarda böyle bir kronik sorun yok. Instagram uygulamasının önbelleğini temizleyip uygulamayı tekrar yüklemeyi denediniz mi?

Ali GRL

Yeni üye
28 Ocak 2020
3
0
1
Ankara
Aynı sorun bende de var ilk kullanımdan itibaren ki yeni telefon 2. Günüm hikaye ve insta Twitter da hikaye videolarında ve Twitter'da aşağı çekerken kasma oluyor

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
210
30
18
Arkadaşlar Xiaomi de ilk çıktığında böyle sorunlar vardı sonradan düzeldi güncelleme ile geri bildirim yapın ayarlardan düzeltirler

Ali GRL

Yeni üye
28 Ocak 2020
3
0
1
Ankara
Arkadaşlar Xiaomi de ilk çıktığında böyle sorunlar vardı sonradan düzeldi güncelleme ile geri bildirim yapın ayarlardan düzeltirler
Güncelleme yaptım şuan coloros 6.1 var sorun devam ediyor geri bildirim nasıl yapabilirim tarif edermisiniz?

Samet 37

Yeni üye
24 Mar 2020
1
0
1
İstanbul
Ayarlar da veya masaüstünde kısayolu olması gerekiyor
Bendede aynı sorun oluyor Instagram da hikayeler de kasma sorunu yaşıyorum nasıl bir çözümü var acaba lütfen yardımcı olur musunuz çok can sıkıcı bir olay maalesef

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
210
30
18
Yeni gelecek olan güncellemeyi beklemek zorundayız. Şuan çözümü yok.