Oppo Neo 7 Root Atma

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
186
27
18
Birçok kullanıcı, cihazlarını kişiselleştirmek için cihazlarını kullanmak istemektedir. Ayrıca cihazınızı rootlamak istiyorsanız , gereksinimlerinizi karşılayabilecek ve hızlı ve tek tıklamayla bir root aracı olan KingoRoot'u denemenizi önemle öneririz . KingoRoot iki sürümle birlikte gelir: KingoRoot Android (PC sürümü) ve KingoRoot Apk (Mobile version). Birincisi daha yüksek bir başarı oranına sahiptir ve ikincisi daha kullanışlıdır ve bilgisayarınıza bağlanma sorununu önleyebilirsiniz.

Oppo Neo 7 Ekim 2015'te piyasaya sürüldü. Neo 7 telefonu, microSD kart ile 128 GB'a kadar genişletilebilen 5,00 inç dokunmatik ekran ve 1 GB RAM, 6 GB dahili depolama alanıyla geliyor. Telefon 1.2GHz dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916 işlemci tarafından desteklenmektedir. Neo 7, Android 5.1'i çalıştırıyor ve 2420mAh'lık çıkarılamayan bir pil ile çalışıyor. Ancak, ömrü yaklaşık 12-18 aydır. Bu nedenle , pil ömrünü uzatmak için Kingo SuperBattery ve Greenify gibi üçüncü parti uygulamaları kullanmalısınız . Ancak bu iki uygulama yalnızca root kullanıcıları için geçerlidir, bu yüzden bu uygulamaları kullanmadan önce cihazınızı KingoRoot ile çalıştırmanız gerekir .

Kökten önce size köklenme hakkında temel bilgileri tanıtacağız. Köklenme, virüsten koruma yazılımları tarafından "Tehlikeli" olarak işaretlenecek sistem güvenlik açıklarından veya güvenlik boşluklarından yararlanarak gerçekleştirilir. Ve köklenme sürecinde bir şey olabilir, bu yüzden cihazınızı çalıştırmadan önce düşünmelisiniz. Köklendirmek ya da etmemek senin kararın. Eğer iyi düşünürseniz, lütfen aşağıdaki talimatları izleyin.

Kingo Android ile Oppo Neo 7'nizi kökleyin (PC Sürümü)
hazırlıklar:

Dikkat! Lütfen cihazın açık ve pil seviyesinin en az% 40 olduğundan ve İnternet'in bağlı olduğundan emin olun (Wi-Fi önerilir). Köklenme, verilerinizi kaybettiğinden, kökünden önce verilerinizi yedeklemek daha iyidir. Aygıtınızı bilgisayara bağlamanız gerekir, böylece bir USB kablosu (önerilen orijinal) gerekir.

Tüm bu hazırlıklar yapıldıktan sonra köklendirme işlemine geçebilirsiniz.

Adım 1: Ücretsiz indir KingoRoot ve cihazınıza yükleyin.
En iyi tek tıklamayla Android kök aracı olan KingoRoot ile herhangi bir Android cihazını köklendirin.

Adım 2: Uygulamayı başlatmak için Kingo Android Root simgesini çift tıklayın.
Aşağıdaki gibi bir arayüz göreceksiniz.

KingoRoot, en iyi tek tıklamayla Android kök aracı olan Oppo Neo 7 cihazı.

Adım 3: Oppo Neo 7'nizi USB kablosuyla bilgisayara bağlayın
Aygıt sürücüsü yoksa, otomatik olarak yüklenir. Cihazınızı bilgisayara ilk kez bağlıyorsanız, birkaç dakika sürecektir, lütfen sabırlı olun.

Adım 4: Oppo Neo 7'nizde USB Hata Ayıklama Modunu Etkinleştirme
Cihazınızda USB Hata Ayıklama Modunu etkinleştirin. Cihazınızda USB Hata Ayıklamayı nasıl etkinleştireceğiniz hakkında hiçbir fikriniz yoksa, ayrıntıları burada görebilirsiniz:

USB Hata Ayıklama Modu Nedir?

USB Hata Ayıklama modu nasıl etkinleştirilir?

KingoRoot, en iyi tek tıklama Android kök aracı ile Oppo Neo 7 Root.

Adım 5: Kök Bildirimlerini Dikkatlice Oku
Köklendirme hakkında 3 kısa bildirim olacaktır. Pleae köklenme hakkında dikkatlice okuyunuz ve köklenme ile ilgili tüm dezavantajları ve dezavantajları bildiğinizden emin olunuz. Bundan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Adım 6: Köklenme işlemini başlatmak için kökü tıklayın
Cihazınızı rootlamaya karar verdiğinizde "Root" a tıklayın. Başladıktan sonra cihazınızda hiçbir işlem yapmayın. Sabit bağlantı mevcut olduğundan emin olun.

Adım 7: Sonuç: başarılı veya başarısız
Köklendirmeden sonra sonuç arayüzde görünecektir. Cihazınızı başarıyla kurduysanız, aşağıdaki gibi bir mesaj alacaksınız. Ve SuperUser'da arama yaparak cihazınızın başarılı bir şekilde rootlanmış olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Başarılı olursa, cihazınızda yüklü olan SuperUser adlı bir uygulama olacaktır.

Sürecin karmaşık olduğunu düşünüyorsanız, kullanımı kolay olan ve cihazınızı bilgisayara bağlama sıkıntısını önleyen APK sürümü ile cihazınızı rootlayabilirsiniz.

maskem

Yeni üye
3 Şub 2020
1
0
1
konya
root olmuyor elli kere denedim root failed diye hata veriyor