Oppo F11 Pro Türkiye Ne Zaman Gelcek?

kuro

Yeni üye
16 Tem 2019
1
0
1
Bursa
Merhaba arkadaşlar, iphone bırakıp Oppo geçmeyi düşünüyorum da Oppo F11 Pro Türkiye'ye ne zaman gelir bilgisi olan var mı ? teşekkürler.

maxiimuss

Yeni üye
26 Tem 2019
1
0
1
istanbul
Bu konuyu bende takip ediyorum. İnternetten baktım çok sağlıklı bilgiler alamadım bu konuda.

su arıtma

Moderatör tarafında düzenlendi:

hakantopuzoglu

Yeni üye
6 Ağu 2019
1
0
1
Kayseri
Görsel sızıntılarıyla gündemden düşmeyen Oppo F11 Pro sonunda Oppo tarafından resmi olarak tanıtıldı. İlk göze çarpan özelliği olarak pop-up kamerası ile dikkatleri üzerine çeken Oppo F11 Pro, herhangi bir çentiğe veya kamera deliğine gerek kalmaksızın yüzde 90.9 ekran kasa oranı kullanıcıları mutlu edecek durumda.
Teknik olarak işlemci tarafında gücünü MediaTek’in Helio P70’den alan cihaz, 4 GB veya 6 GB RAM seçeneklerine ek olarak 64 GB veya 128 GB’lık dahili hafıza seçenekleriyle satışa çılacak.
Ürünün kamera konusunda kullanıcıları tatmin edecek bir teknoloji sunuyor. Karşımıza 48 Megapiksel ve 5 Megapiksel çözünürlüklü çift arka ile çıkıyor. Cihazın ön kasasında ise 16 MP’lik bir kamera mevcut. Kutusundan Android 9.0 Pie ile çıkan Oppo F11 Pro, 4000 mAh’lık bir batarya gücüne ve VOOC 3.0 hızlı şarj desteğine sahip olacak. Cihaz 1 saat 20 dakikada tam dolum gücüne ulaşabiliyor.