Çözüldü Oppo Ekran Kilitliyken Bildirim Gizleme

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
204
29
18
Oppo Ekran Kilitliyken Bildirim Gizleme Nasıl Yapılır?

Ayarlar > sistem uygulamaları > mesajlar > bildirim yönetimi > kilit ekranında görüntüle > kilitlendiğinde bildirim içeriğini gizle.

Yoluyla işlemi yapabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise :

@Lutfiduran Arkadaşımızın paylaştığı bu video ile yapabilirsiniz.

Oppo A9 2020'de . Bildirim içeriğini gizleme seçeneği aktif değil ise geliştirici seçeneklerini etkinleştirin. Daha sonra aktif olacaktır.

Sizde sitemize hemen kayıt olun ve bilgi alışverişine başlayın!

Son düzenleme:

baarboo

Yeni üye
31 Eki 2019
1
1
3
30
İstanbul
Merhaba bu islemi cihazin geneline birkerede yapamiyoruz ben ekran kitliyken cihazimda hic bisi gozukmesin isterim

• Beğen
Tepkiler: Yönetici

Lutfiduran

Üye
11 Eyl 2019
14
5
3
Kahramanmaraş
Arkadaşlar daha bu konuyla ilgili bir video çektim buyurun iyi seyirler :)

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
204
29
18
Arkadaşlar daha bu konuyla ilgili bir video çektim buyurun iyi seyirler :)
Merhaba güzel bir konu açıp sorun hakkında bir yazı eşliğinde videoyu eklerseniz daha çık kişiye hitap edebilirsiniz.

Gmzbyk

Yeni üye
20 Ara 2019
1
0
1
İstanbul
Merhaba bende bu sekilde yapıyorum ancak bazen mesajlar kendiliğinden ana ekranda açılıyor ayarlarına baktıgımda ise kilit ekranındayken gizle tuşu seçili oluyor anlamadım

Lutfiduran

Üye
11 Eyl 2019
14
5
3
Kahramanmaraş
Konuyla ilgili oppo merkeze mail attım gelecek güncellemede düzelecektir üst üste gelen mesajlarda bazen görünüyor umarım gelecek güncellemede çözerler

Unique

Üye
25 Ara 2019
5
0
3
İstanbul
Çözülmüş bir konuyu hortlatmak gibi olacak ama, dün itibari ile Oppo A9 2020 ye geçtim. Bildirim içeriğini gizlemek istiyorum ama o seçenek silik gözüküyor. Seçemiyorum. Yazılıma baktım, güncel diyor. Nasıl halledebilirim ?

Emrah

Moderatör
1 Tem 2019
187
1
18
İzmir
Çözülmüş bir konuyu hortlatmak gibi olacak ama, dün itibari ile Oppo A9 2020 ye geçtim. Bildirim içeriğini gizlemek istiyorum ama o seçenek silik gözüküyor. Seçemiyorum. Yazılıma baktım, güncel diyor. Nasıl halledebilirim ?

Konu da ki videoyu izleyerek yaptınız mı ?

Emrah

Moderatör
1 Tem 2019
187
1
18
İzmir
Aynılarını, birebir yaptım. Ama silik gözüküyor yine de.
O halde bir sonraki güncellemeyi beklemekten başka bir çare yok gibi, imkanınız varsa fabrika ayarı yapın kesin çözüm olur mu bilemem ama bir ihtimal vardır :)

Unique

Üye
25 Ara 2019
5
0
3
İstanbul
O halde bir sonraki güncellemeyi beklemekten başka bir çare yok gibi, imkanınız varsa fabrika ayarı yapın kesin çözüm olur mu bilemem ama bir ihtimal vardır :)
Onu da denerim, teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Son bir şey, acaba tahmininiz var mıdır ne zaman gelir son güncelleme ?

Emrah

Moderatör
1 Tem 2019
187
1
18
İzmir
Onu da denerim, teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Son bir şey, acaba tahmininiz var mıdır ne zaman gelir son güncelleme ?
Ax7 modeli için artık coloros güncellemeleri gelmeyecek, sizin cihazınız yeni olduğundan kısa süre sonra tahminim 2 aya kadar bir güncelleme vermeleri gerekiyor. Yakından takip ediyoruz.

Unique

Üye
25 Ara 2019
5
0
3
İstanbul
Ax7 modeli için artık coloros güncellemeleri gelmeyecek, sizin cihazınız yeni olduğundan kısa süre sonra tahminim 2 aya kadar bir güncelleme vermeleri gerekiyor. Yakından takip ediyoruz.
Oh iyi bari. Tekrardan teşekkür eder ve iyi çalışmalar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Emrah

Unique

Üye
25 Ara 2019
5
0
3
İstanbul
Sorunumu çözdüm. Telefon Hakkında kısmından geliştirici modu aktif ettim ve oldu

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
204
29
18
Sorunumu çözdüm. Telefon Hakkında kısmından geliştirici modu aktif ettim ve oldu
Buna sevindim. Konuya ekleyelim daha sonra kayıt olacaklar için veya bu sorunu yaşayanlar için konu da kalsın. İyi forumlar :)