Oppo AX7 Wifi Sorunu

Moonberk

Yeni üye
21 Eyl 2019
2
0
1
Mersin
Oppo markalı telefonum zamanında -bundan 1-1,5 ay önce- içerideki mutfak salonunda çekerken şuanda tek diş çekiyor. Kendi internet problemimiz yok çünkü internet sağlayıcımız kontrollerini yaptı ve aile bireylerimin telefonlarında aynı yerden 3-4 diş çekebiliyor. Bu sorunu halletmeniz bir çözümü var mıdır?

Admin

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
108
13
18
Oppo markalı telefonum zamanında -bundan 1-1,5 ay önce- içerideki mutfak salonunda çekerken şuanda tek diş çekiyor. Kendi internet problemimiz yok çünkü internet sağlayıcımız kontrollerini yaptı ve aile bireylerimin telefonlarında aynı yerden 3-4 diş çekebiliyor. Bu sorunu halletmeniz bir çözümü var mıdır?
Gelecek güncellemeyi bekleyin veya güncelleme yaptı iseniz önceki versiyonu yükleyin.

Caner

Yeni üye
13 Eki 2019
1
0
1
Beylikdüzü
Merhaba,
Oppo ax7 cihaz aldım. Aynısından arkadaşlarımda aldı ve çekmeme sorunu yaşıyoruz. Huawei Mate 20 lite, samsung c7, ıphone 6s bu cihazlar 3 diş çekerken oppo tek diş hatta bazen çekmeme yapıyor güncelleme resetleme herşey yaptık yardım rica ediyorum cihaza güveniyoruz ama yüzüstü kalıyoruz.

Tmrdd

Yeni üye
21 Eki 2019
2
0
1
İstanbul
Wifi sorunu bendede var telefonu sifirladim duzelmedi hala ayni 1 mt onumdeki vifi 1 cizik cekiyor veya cekmiyor 5.2 guncelleme var eski surumu yukleyemiyorum garantiye gondersem telefonu olurmu ne yapmaliyim

Tmrdd

Yeni üye
21 Eki 2019
2
0
1
İstanbul

Ekli dosyalar

Admin

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
108
13
18
Suan 5.2 versiyonu var 5.1 e geri gelmiyor wifi 1 cizik cekiyor veya cekmiyor resim attim resime bakin wifi isaretine
Cihazı garantili aldıysanız vakit kaybetmeden garantiye yollayın. Bir ayı dolmadıysa değişim isteyin.