Oppo AX7 Wifi Sorunu

Moonberk

Yeni üye
21 Eyl 2019
2
0
1
Mersin
Oppo markalı telefonum zamanında -bundan 1-1,5 ay önce- içerideki mutfak salonunda çekerken şuanda tek diş çekiyor. Kendi internet problemimiz yok çünkü internet sağlayıcımız kontrollerini yaptı ve aile bireylerimin telefonlarında aynı yerden 3-4 diş çekebiliyor. Bu sorunu halletmeniz bir çözümü var mıdır?

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
141
20
18
Oppo markalı telefonum zamanında -bundan 1-1,5 ay önce- içerideki mutfak salonunda çekerken şuanda tek diş çekiyor. Kendi internet problemimiz yok çünkü internet sağlayıcımız kontrollerini yaptı ve aile bireylerimin telefonlarında aynı yerden 3-4 diş çekebiliyor. Bu sorunu halletmeniz bir çözümü var mıdır?
Gelecek güncellemeyi bekleyin veya güncelleme yaptı iseniz önceki versiyonu yükleyin.

Caner

Yeni üye
13 Eki 2019
1
0
1
Beylikdüzü
Merhaba,
Oppo ax7 cihaz aldım. Aynısından arkadaşlarımda aldı ve çekmeme sorunu yaşıyoruz. Huawei Mate 20 lite, samsung c7, ıphone 6s bu cihazlar 3 diş çekerken oppo tek diş hatta bazen çekmeme yapıyor güncelleme resetleme herşey yaptık yardım rica ediyorum cihaza güveniyoruz ama yüzüstü kalıyoruz.

Tmrdd

Yeni üye
21 Eki 2019
2
0
1
İstanbul
Wifi sorunu bendede var telefonu sifirladim duzelmedi hala ayni 1 mt onumdeki vifi 1 cizik cekiyor veya cekmiyor 5.2 guncelleme var eski surumu yukleyemiyorum garantiye gondersem telefonu olurmu ne yapmaliyim

Tmrdd

Yeni üye
21 Eki 2019
2
0
1
İstanbul

Ekli dosyalar

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
141
20
18
Suan 5.2 versiyonu var 5.1 e geri gelmiyor wifi 1 cizik cekiyor veya cekmiyor resim attim resime bakin wifi isaretine
Cihazı garantili aldıysanız vakit kaybetmeden garantiye yollayın. Bir ayı dolmadıysa değişim isteyin.

Siber-x

Yeni üye
26 Kas 2019
1
0
1
Antalya
Evet OPPO AX7 telefonumda wi-fi sorunu bende de var. Modemin yanında bile üç diş anca çekiyor. Benim emektar Samsung S3 evin dışında sokakta tam olarak 40 metre den çekiyor. Bu soruna OPPO bir el atsa fena olmaz.
Hi OPPO, are you there ?