Oppo Ax7 güncellemeden sonra wifisi berbat oldu

imagineod

Yeni üye
1 Ara 2019
1
0
1
malatya
Son güncellemeden sonra modemin yanındayken dahi wifi çekmez oldu.Bilerek mi yapılan birşey bilmiyorum ama bir daha Çin markası almamam gerektiğinin göstergesi oldu teşekkür ediyorum emeği geçen herkese!

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
210
30
18
Son güncellemeden sonra modemin yanındayken dahi wifi çekmez oldu.Bilerek mi yapılan birşey bilmiyorum ama bir daha Çin markası almamam gerektiğinin göstergesi oldu teşekkür ediyorum emeği geçen herkese!
Evet AX7 olarak genel bir sorun var kullanıcıların bir çoğu bu sorunu yaşamakta. Umarım bir sonraki güncelleme de düzeltirler.

Bizde takipteyiz.

Arif

Üye
25 Şub 2020
6
2
1
Konya
Acil yardım lütfen Berbat bi güncelleme geldi wifi çok sıkıntılı çok az çekiyo modem yanında bile az çekiyor fabrika ayarlarına döndüm yine aynı acil çözün lütfen kıracam telefonu oppo ya yakışır bi hamle bekliyorum lütfen

Arif

Üye
25 Şub 2020
6
2
1
Konya
Acil yardım lütfen Berbat bi güncelleme geldi wifi çok sıkıntılı çok az çekiyo modem yanında bile az çekiyor fabrika ayarlarına döndüm yine aynı acil çözün lütfen kıracam telefonu oppo ya yakışır bi hamle bekliyorum lütfen

Engin

Yeni üye
15 Mar 2020
1
0
1
Malatya
Evet bu sorunu bende yaşıyorum evde 3 telefon var hepsi full wifi çekiyor ama benim oppo ax7 guncellemeden sonra berbat hiç çekmiyor acil çözüm lütfen

Berkay01

Yeni üye
6 Nis 2020
1
0
1
ADANA
Ayni sorun bendede gecerli wifi anteninden suphe ediyordum ama degil en dandik telfon bile full cekerken ax7 tek dis cekiyo bu is eziyete donusmeye başladı derhal bi cozum gerektiriyor

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
210
30
18
Ayni sorun bendede gecerli wifi anteninden suphe ediyordum ama degil en dandik telfon bile full cekerken ax7 tek dis cekiyo bu is eziyete donusmeye başladı derhal bi cozum gerektiriyor
Arkadaşlar bu sorun Ax7 de kronik Bir sorun her Ax7 de güncelleme sonrası ortaya çıktı. Bizde mail attık oppo ya fakat herkesin mail atması gerekiyor.