OPPO akıllı telefonunuzun duvar kağıdını ve temasını değiştirme

Asmeransa

Yönetici
Yönetici
29 Haz 2019
10
1
1
Bursa
OPPO telefonunuz için istediğiniz duvar kağıdını seçin. Dilerseniz daha fazla tema ve duvar kağıdını çevrimiçi edinebilirsiniz.

Tüm OPPO akıllı telefonlar için geçerlidir.İstediğiniz duvar kağıdını ayarlayın
1. ColorOS 5.1 için, [Ayarlar] > [Ana Ekran & Kilit Ekranı Magazini] > seçeneğine gidin. [Kilit Ekranı Magazini & Duvar Kağıdı] öğesini etkinleştirin ve [Duvar kağıdını ayarla] seçeneğine tıklayın.

Diğer ColorOS sürümleri için, [Ayarlar] > [Ekran & Parlaklık] >seçeneğine gidin ve [Kilit Ekranı Magazini & Duvar Kağıdı] öğesini etkinleştirin. Ardından, [Duvar kağıdını ayarla] seçeneğine tıklayın.


2. Fotoğraflar seçeneğine tıklayın ve fotoğraf galerisinden favori resminizi seçin. Duvar kağıtlarını çevrimiçi indirmek isterseniz, Duvar kağıdı, seçeneğine tıklayın. Ardından, Tema Mağazasına girmek için Daha fazla indir seçeneğine tıklayın. Tema Mağazasına doğrudan Ana Ekranda üzerinden de tıklayabilirsiniz.
Image


3. Fotoğraf galerinizdeki bir görsele tıklayın veya Tema Mağazasından yeni bir tane indirerek Uygula seçeneğine tıklayın.


4. Görseli taşımak için sürükleyin. Dilerseniz parmağınızla görüntüyü yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz. Böylece seçtiğiniz görseli ekranınızın boyutuna uygun hale getirebilirsiniz. Duvar kağıdını Ana Ekran veya Kilit Ekranınıza ayarlamak için Farklı Ayarla seçeneğine tıklayın.
Image


İstediğiniz temayı ayarlayın
 1. 1. Ana ekranda Tema Mağazası seçeneğine gidin, ardından ekranın alt kısmındaki Temalar seçeneğine tıklayın.

 2. 2.Tüm mevcut temaları görmek için aşağı kaydırın. İstediğiniz bir temayı seçerek önce İndirseçeneğine, ardından Uygula seçeneğine tıklayın ve değişikliklerin uygulanması için birkaç saniye bekleyin.
İndirdiğiniz temaları ve duvar kağıtlarını yönetme
 1. Tema Mağazasına tıklayın, ekranın sağ üst köşesindeki
  Image
  in seçeneğine tıklayın ve ardından Düzenle seçeneğine tıklayın.
 2. Sırasıyla silmek istediğiniz temaları ve duvar kağıtlarını seçin. Daha sonra Silseçeneğine tıklayın.

 3. İndirdiğiniz temaları [Dosyalar] > [Tüm Dosyalar] > [Temalar] kısmından da yönetebilirsiniz.

 4. Bir duvar kağıdı magazinine abone olma
 5. [Abone Ol] seçeneğine tıkladığınızda en çok ilgilendiğiniz duvar kağıdı seçeneklerini görebilirsiniz. Duvar kağıdınız, telefonunuzu her kilitlediğinizde, kilidini açtığınızda veya yana kaydırdığınızda değişecektir.

* Resimler, ayarlar ve yollar telefonunuzunkilerden farklı olabilir, ancak bu durum bu maddedeki açıklamayı etkilememektedir.
 

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)