Foto çekim

Rsb

Yeni üye
14 Kas 2019
2
0
1
İstanbul
Değerli kullanıcılar . Hem kıyas videoları hem de volkan manav gibi bu ise gönül vermiş kişilerin tavsiyeleri ile oppo rx 17 aldım ve aranizdayim.1 ay oldu alalı.Bu telefonda şarj dayanım süper 1.5 gün rahat gidiyor oyun performansı süper.Beni ama dedirten kamera oldu. Sizlere sorum şu .H
er foto çekiminde 1 x zoomla başlıyor niye böyle olur? Bir de eşimde Samsung edge 7 var bir çok foto da daha başarılı .benim cihazımda lens sorunu mu var diye şüpheye düştüm.forumlarda yorumlarda herkes kamerayı övmüş ama ben o performansı alamadım.Degerli görüşlerinizi rica ederim.

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
141
20
18
Değerli kullanıcılar . Hem kıyas videoları hem de volkan manav gibi bu ise gönül vermiş kişilerin tavsiyeleri ile oppo rx 17 aldım ve aranizdayim.1 ay oldu alalı.Bu telefonda şarj dayanım süper 1.5 gün rahat gidiyor oyun performansı süper.Beni ama dedirten kamera oldu. Sizlere sorum şu .H
er foto çekiminde 1 x zoomla başlıyor niye böyle olur? Bir de eşimde Samsung edge 7 var bir çok foto da daha başarılı .benim cihazımda lens sorunu mu var diye şüpheye düştüm.forumlarda yorumlarda herkes kamerayı övmüş ama ben o performansı alamadım.Degerli görüşlerinizi rica ederim.
Öncelikle hayırlı olsun, telefonunuzda güncelleme vs var mı?

Rsb

Yeni üye
14 Kas 2019
2
0
1
İstanbul
Merhaba tesekuurler.hayir güncelleme yok. Hindistan üzerinden olanı yapmadım Türkiye için bekliyorum. Foto kısmına giriyorum zoom kısmı 1 x yazıyor hep bir de bulanık sanki

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

YASAL

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan forumoppotr.com Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. forumoppotr hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler İletişim sayfasından iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde forumoppotr yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Menüsü