Reno 2z ınstagram DM sorunu

gunes

Yeni üye
25 Kas 2019
3
0
1
İstanbul
Merhabalar Reno 2z yenı aldım.samsung s10 e den gectım fakat bır sorun ıle Karşı karsıyayım. Musterı hızmetlerıde yardımcı olamadı.yardımcı olursanız cok sevınırım.
ınstagramda Reno 2z ıle cektıgım 4K vıdeoyu Dm ıle yollayınca alıcı vıdeoyu açıyor fakat ses gelıyor vıdeounun fakat görüntü gelmıyor. Samsungdan bu gonderıyı yapınca sorunsuz Karşı tarafta açılıyor.yardımcı olursanız mınnettar olurum teşekkürler

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
141
20
18
Merhabalar Reno 2z yenı aldım.samsung s10 e den gectım fakat bır sorun ıle Karşı karsıyayım. Musterı hızmetlerıde yardımcı olamadı.yardımcı olursanız cok sevınırım.
ınstagramda Reno 2z ıle cektıgım 4K vıdeoyu Dm ıle yollayınca alıcı vıdeoyu açıyor fakat ses gelıyor vıdeounun fakat görüntü gelmıyor. Samsungdan bu gonderıyı yapınca sorunsuz Karşı tarafta açılıyor.yardımcı olursanız mınnettar olurum teşekkürler
Normal video çekip gönderdiğiniz de nasıl ?

gunes

Yeni üye
25 Kas 2019
3
0
1
İstanbul
1080 p de sorun yok. Ama Samsung s10 e cıhazımda 4K de vıdeoyu DM de acıoluyor oppo dan gonderılen açılmıyor

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
141
20
18
1080 p de sorun yok. Ama Samsung s10 e cıhazımda 4K de vıdeoyu DM de acıoluyor oppo dan gonderılen açılmıyor
Karşıda ki cihazın 4k desteklememe ihtimali olabilir. Facebook üzerinden oppo Türkiye resmi sayfasına yazın onlar daha iyi ilgileniyor . Sorununuzu cozemezseniz alternatif olarak whatsapdan gönderin.

gunes

Yeni üye
25 Kas 2019
3
0
1
İstanbul
Whatsup derken oppo whatsup numarasını bılmıyorum.karsı taraf 4K desteklıyır

Asmeransa

Yönetici
Yönetici
29 Haz 2019
14
1
1
Bursa
Whatsup derken oppo whatsup numarasını bılmıyorum.karsı taraf 4K desteklıyır
Oppo ile alakalı değil de Instagram ile alakalı bir sorun olabilir diye düşünüyorum. Instagram'a yardım talebinde bulunabilir misiniz? Instagramın Oppo desteği ile alakalı sorun olabilir.