OPPO Reno2 serisinin arkasındaki güç: ColorOS 6

sakizmedya

Üye
6 Kas 2019
100
0
16
TÜRKİYE
28 Ağustos’ta çıkan OPPO Reno2 serisinin arkasındaki gücü inceliyoruz: ColorOS 6 ! Donanım ile mükemmel bir uyum içerisinde olan ColorOS 6 ipuçları


OPPO Reno2 ilk kez 28 Ağustos’ta Hindistan’da tanıtılmıştı ve ardından Reno2 Z ve Reno2’yi Hindistan’da sırasıyla 6 ve 20 Eylül’de resmi olarak tanıttı. Sadece Reno2 donanım performansı ile optimize edilmedi, aynı zamanda ColorOS ile yazılımda daha fazla performans sağladı. Reno2’de ColorOS 6’nın tüm özelliklerini keşfedin!
Soloop Video Editor
Hepimiz hayatımızın videolarını çekmeyi ve her özel anı yakalamayı seviyoruz, ancak düzenlemenin karmaşıklığı her zaman bu anıları paylaşmamızı engelliyor. Soloop video editörü burada kullanıcı dostu bir çözüm sunuyor. Soloop video editörü, düzenlemeyi Facebook ve YouTube gibi sosyal medyada paylaşmaya kadar seçeneklerle geliyor. Videoları akıllıca sınıflandırabilir, şık şablonlarla kişiselleştirip ve seçebileceğiniz çeşitli filtreler ve müzikler ile düzenleme imkanı sunar. Sadece bir dokunuşla yüksek kaliteli videolar üretin.
Çift Wi-Fi
Artık OPPO’nun yenilikçi Çift Wi-Fi teknolojisiyle daha hızlı bir internetin tadını çıkarabiliriz. Telefonlarımızın aynı anda iki Wi-Fi bandına (2,4G Hz + 5G Hz) bağlanmasına izin veren Dual Wi-Fi, internet hızını başlatır; böylece oyunların ve videoların işlenmesini beklemeye ‘elveda’ diyebiliriz!
Ultra Sabit Video
Reno2 Ultra Steady teknolojisine sahip. 5 eksenli sensör sayesinde görüntü sabitleme, Optik Görüntü Sabitleme (OSI), Elektronik Görüntü Sabitleme (EIS), Çok Kaynaklı / Sensör Bilgi Füzyon (MSIF) teknolojisi ve Akıllı Sahne Analiz Sistemi kombinasyonu ile Reno2 hareket hassasiyetini büyük ölçüde arttırıyor ve cihazın ultra yumuşak videolar oluşturmasını sağlıyor.
Ultra Dark Mod
OPPO Reno2’nın Gece Modu açıkken, ortamdaki ışık seviyesi 1lux’tan düşükse ColorOS sistemi otomatik olarak Ultra Karanlık Modu etkinleştirir. En son teknolojiye sahip donanım ve Ultra Karanlık Mod Algoritması ile birleştirilen OPPO Reno2, manzarayı çıplak gözle göremediğimiz halde bile, gecenin büyüsünü çarpıcı yeni bir netlik seviyesinde yakalamamızı sağlar.
 

Benzer konular


Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)