Huawei Ve Xiaomi De 10x Zoom Üretecek

Emrah

Moderatör
1 Tem 2019
25
0
1
İzmir
Xiaomi de Huawei ve Oppo yolundan gidiyor! 10x Zoom geliyor!
Bugün ortaya çıkan bir patent ile Xiaomi 10x Zoom teknolojisini geliştirildiğini de resmen öğrendik. Peki bu teknoloji hangi telefonda kullanılacak?
Akıllı telefon pazarında “inovasyon” yapmayan üreticilerin başlangıcında Apple daha sonra da Xiaomi geliyor. Son yıllarda yeni hiçbir şey ortaya koyamayan Çinli üretici yalnız fiyat ile global pazarda kendine yer bulmaya çalışıyor. Bildiğiniz üzere bu yıl 10X Hybrit Zoom teknolojisini kullanan nihai ürünler ile resmen tanıştık fakat bu teknoloji 2017 yılına dayanıyor. Oppo 2017 yılında bu teknolojiyi tanıtmıştı ve nihai ürünleri de 2019 senesinde görebildik. Bugün Çin Patent Enstitüsü‘nde ortaya çıkan bir paten yardımıyla Xiaomi 10x Zoom üzerinde çalıştığı da resmen görüntülendi.
10x Zoom hangi telefonda olacak?
Şu anda bu soruya yanıt vermek çok güç fakat ortaya çıkan patentlerin Xiaomi Mi Mix 4 için hazırlandığı tahmininde bulunabiliriz. Zira şu anda Xiaomi‘nin en yakın tarihte tanıtacağı amiral gemisi telefon Mi Mix 4 şeklinde görünüyor. Geçtiğimiz yıl Ekim ayında tanıtılan Mi Mix 3 hemen sonra bu yıl da Ekim ayında 10x Zoom destekli Mi Mix 4 ile tanışmayı bekliyoruz.
 

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)