[ ColorOS 7 Beta] Mart, Nisan, Mayıs Haziran 2020

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
205
30
18
[Çeyrek 2] Mart, Nisan, Mayıs Haziran 2020 ColorOS 7 deneme sürümü yol haritası

Oppo, OPPO kullanıcıları için Android 10 tabanlı ColorOS 7 deneme sürümünü ve kararlı güncellemesini çoktan başlattı, ancak pek çok kullanıcı bu güncellemeyi bekliyor. 2020'nin 1. Çeyreğinde, Bu telefonlar ColorOS 7 güncellemesini alacak.

Mart ayının geldiğine göre, birçok hayranın daha fazla ColorOS7 + Android10 deneme sürümü toplu işini beklediğini anlıyoruz . 2. çeyrek planımıza göz atın ve daha fazla duyuru için bizi takip etmeye devam edin!

MART, NİSAN, MAYIS HAZİRAN 2020'DEN COLOROS 7 DENEME SÜRÜMÜ YOL HARİTASI
  • [Mart
    • 16 Mart - OPPO Reno2 Z
    • 27 Mart - OPPO Reno2 F
    • 27 Mart - OPPO RX17 Pro
  • Nisan
    • OPPO K3
    • OPPO F9
    • OPPO F9 Pro
  • Mayıs
    • OPPO F7
    • OPPO F7 128G
    • OPPO A9 2020
    • OPPO A5 2020
    [*Haziran
    • OPPO R15
    • OPPO R15 Pro
    • OPPO F15

jbulut

Yeni üye
16 Mar 2020
2
0
1
BALIKESİR
Hala ses soluk yok 16 marta girdik ruh hastası gibi güncelleme bekliyorum

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
205
30
18
Kademeli olarak dağıtılıyor. Önce diğer ülkeler ve sırasıyla bu tarafa doğru gelmesi bekleniyor.

Efesaka

Yeni üye
24 Mar 2020
1
0
1
İstanbul
Merhaba rx17 Neo ya coloros 7 gelicekmi acaba

yiitgven7x

Yeni üye
28 Mar 2020
4
1
1
Istanbul
Güncellemeler şu anda beta testine katılanlar için geçerli. Türkiye'ye ise beta testler kapalıdır. Büyük ihtimalle Reno 2Z için bekliyorsun ama daha gelmesine uzun süre var çünkü beta testler toplamda 2 veya 3 kademeden oluşuyor. Bunlar her 2-3 haftada bir yayınlanıyor(Bu süre daha fazlada olabiliyor). Reno 2Z'ye Mayıs ortalarında gelebilir veya daha erken.. Bu arada Stabil ColorOS 7 şu anlık 10X ve Reno 2'de var. Güncellemeyi yakın bir zamanda aldı. Bize gelmeside 2-3 gün civarı sürüyor. Sen düşün 10X aralık ayının başlarında aldı(beta testi) ve stabil versiyonun yayınlanması tam olarak 4 ay sürdü.

yiitgven7x

Yeni üye
28 Mar 2020
4
1
1
Istanbul
10x Türkiye yayındaki alan varmı anlayamadim tam olarak acarmisiniz biraz 10 x için lütfen
ColorOS 7 Reno 10X için tamamen yayınlandı demek istemiştim. İlerleyen zamanlarda Türkiye'ye güncelleme gelir veya gelmiştir. 10X'i kullanmadığım için şu anlık bakamıyorum. Siz yazılım güncellemesi kısmından sürekli takipte kalın.

Tayfur_56

Üye
15 Eki 2019
15
2
3
İstanbul
Sürekli bakıyorum ama daha bişi görünmüyor güvenlik güncellemesi de gelmedi ocaktan beri bekliyoruz valla teşekkürler ilginiz icin

jbulut

Yeni üye
16 Mar 2020
2
0
1
BALIKESİR
Ozaman güncelleme fors kaldı bizim 1 nisana girdik günümüzde en önemli şeylerden birisi bir telefon firmasının güncelleme de ileri olması malesef bu konuda sınıfta kalır bu marka geri iade veya telefon değişimi istiyicem aldığım yerden ilginiz içinde teşekkürler

Konuyu Okuyan Kullanıcılar: (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

YASAL

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan forumoppotr.com Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. forumoppotr hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler İletişim sayfasından iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde forumoppotr yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacaktır.

Yararlı Bağlantılar

Kullanıcı Menüsü