A5 2020 muzik uygulamasi "izin verilmedi" hata mesaji

MErkan

Üye
25 Mar 2020
5
0
3
İstanbul
[ SORUN ]
Herkese merhaba
Telefonu 1 haftadir kullaniyorum... muzik uygulamasini daha once kulanmistim.. bugun tekrar kulanmak istedigimde uygulama uzerine abastigimda "izin verilmedi" mesaji verip uygulama acilmiyor.
Bu sorunla karsilasan oldu mu. Nasil duzeltebilirim
[ ÇÖZÜM ]

Uygulamalardan varsayilan uygulamalar menusune giriyoruz.. burada Muzik kisminda varsayilan uygulamayi google muzik sectigim icin bu hatayi aliyormusum.. :) bence bu opponun dayatmasi kendi uygulamasinin kullanilmasi icin.. bu sekilde izin verilmedi hatasi alan olursa bu menu altindan ya opponun uygulamasini secin ya da her zaman sor diyin.. baska uygulama secince boyle hata aliyorsunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
205
30
18
Herkese merhaba
Telefonu 1 haftadir kullaniyorum... muzik uygulamasini daha once kulanmistim.. bugun tekrar kulanmak istedigimde uygulama uzerine abastigimda "izin verilmedi" mesaji verip uygulama acilmiyor.
Bu sorunla karsilasan oldu mu. Nasil duzeltebilirim
Uygulama ayarlarından uygulamanın verilerini temizleyip dener misin?

MErkan

Üye
25 Mar 2020
5
0
3
İstanbul
İzinler tam ustat uygulama guncellemesi yok. Bugun sistem guncellemesi aldi telefon ondan olur mu acaba

MErkan

Üye
25 Mar 2020
5
0
3
İstanbul
Euywallah ustat.. baska uygulama ile devam edeyim simdilik... Zahmetin icin tesekkur ederim. Saglicakla kalin

MErkan

Üye
25 Mar 2020
5
0
3
İstanbul
Sorunu buldum :)
Uygulamalardan varsayilan uygulamalar menusune giriyoruz.. burada Muzik kisminda varsayilan uygulamayi google muzik sectigim icin bu hatayi aliyormusum.. :) bence bu opponun dayatmasi kendi uygulamasinin kullanilmasi icin.. bu sekilde izin verilmedi hatasi alan olursa bu menu altindan ya opponun uygulamasini secin ya da her zaman sor diyin.. baska uygulama secince boyle hata aliyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: Yönetici

Yönetici

Yönetici
Yönetici
27 Haz 2019
205
30
18
Sorunu buldum :)

Adınıza sevindim konuya ekliyorum :)